Force

Amerikadan ithal ediliyormuş havası verilsede Amerika iletişim birimine ulaşmak mümkün olmamaktadır. Tahtakale piyasası denilen merdiven altında üretilip piyasaya sürüldüğü bilinmektedir.

Force Nutrition Biotin

10 mg lık tablet şeker hastalarında kişiyi olabilecek damar ve sinir hasarından korur bu sayede olabilecek bağlı el ayak uyuşukluğu ve iyileşmeyen şeker yaralarının ortaya çıkmasını engeller ayrıca şeker tedavisine ek olarak alındığında kan şekeri dengesinin daha stabil olduğu tesbit edilmiştir.Daha düşük dozları ise saç uzama hızını artırmak,saçta kırılma,catallanma,parlaklığını yitirme,sönükleşme gibi kalite kaybı ve dökülmelerde kullanılır.
Plastik şişelerde olduğundan,şişe içinde nem alıcı olsada geride kalanların nem sebebiyle etkiniliğinin azalmaması için yutulacak tablet alındıktan hemen sonra kapağı sıkıca kapatılmalıdır.
Şeker hastalarında insüline veya şeker haplarına ek olarak günde 1 veya 2 tablet alınması şeker dengesinin daha iyi olmasını ve şeker hastalığına bağlı göz,kalp,böbrek,sinir sorunları ve parmaklarda iyileşmeyen yaraların engellenmesi için alınmalıdır.

Force Biotin Fiyatı

Force Biotin 5 mg (5000 mcg) 100 Tablet 30 TL
Force Biotin 10 mg (10 000 mcg) 100 Tablet 40 TL

Force Biotin Satış

 

Force Biotin Satış

Sorun Cevaplayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.