Swanson

Swanson biotin özellikleri ve kullanımı Swanson biotin satış bilgileri ile Swanson biotin günlük kullanım bilgileri ve sağlık açısından faydaları

Amerikadan el altından getirilip satılmaktadır,resmi ithalatı yoktur.Resmi ithalatı olmadığı için sahtelerinden korunmak için güvenilir satış yerlerinden alınması daha mantıklı olur.

Swanson Biotin Özellikleri

Swanson Biotin 5 mg (5000 mcg) 100 Tablet ve Swanson Biotin 5 mg (5000 mcg) 30 Tablet olmak üzere 2 formu vardır.
5 mg olması sayesinde saç uzama hızını artırmak yanında saçta kırılma,catallanma,parlaklığını yitirme,sönükleşme gibi kalite kaybı ve dökülmelerde de etkili olması beklenir.Dökülmede tek başına değil diğer bilimsel ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.

Swanson Biotin Etkileri

Saç sorunlarıyla birlikte yada bağımsız olarak tırnak sorunları (çabuk kırılma,yumuşama,beyaz lekeler oluşması,kat kat ayrılma) içinde 5 mg biotin oldukça etkili olur.
Plastik şişelerde olduğundan,şişe içinde nem alıcı olsada geride kalanların nem sebebiyle etkiniliğinin azalmaması için yutulacak tablet alındıktan hemen sonra kapağı sıkıca kapatılmalıdır.
Gerek saç gerekse tırnak sorunlarında en az 3 ay alınmalıdır zaten bu gurup ürünlerin 100 tablet üretilmesinin mantığıda budur.Biotin alarak düzeltilen bu sorunların tekrarını engellemek için haftada 2-3 tablet alınması akıllıca olacaktır.

Swanson Biotin Satış

Swanson Biotin Satış
Swanson Biotin 5 mg (5000 mcg) 100 Tablet 30 TL
Swanson Biotin 5 mg (5000 mcg) 30 Tablet 15 TL

Sorun Cevaplayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.